Bayanlara Evde Kazanç Fırsatı !

Premium listing Meslekler Türkiye
8000.00 ₺  

Hakkında

Bayanlara İŞ KAMERALI sohbet OPERATÖRÜ ARANIYOR AYDA 6000 TL AVRUPA'NIN LİDER GÖRÜNTÜLÜ sohbet OPERATÖR PLATFORMU ARTIK TÜRKİYE'DE bizler Kimiz? 2005 yılından beri Avrupa merkezli olarak, avrupa’nın 8 ülkesinde bilişim ve telekomüniskasyon sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız, 3000 kişinin üzerinde çalışan insan gücü istihdam etmektedir. Halkla İlişkiler, Call center hizmetleri, IPTV hizmetleri, İnternet Reklamcılığı, Digital Post Production, Reklam filmleri üretimi, hizmetlerini sunmaktadır. Canlı görüntülü sohbet Operatörlüğü konusunda profosyönel çalışma şartları ve kadrosu ile hizmetlerine 8 ülkede devam etmektedir. Canlı sohbet Operatör kadrosu 3000 kişiye ulaşan firmamız artık Türkiye’de aynı hizmet kalitesi ile görüntülü sohbet operatör hizmetlerine başlamaktadır.
Özel Fırsat: Kurumsal firmamızın çatısı altında oluşturulacak operator kadrosunda yer almak dilerseniz, kriterlere uygun ilk başvuruyu yapan 50 görüntülü sohbet operatörü için; Özel Oda Ücreti (Saatlik) : 32 TL Genel Oda Ücreti (Saatlik): 1 TL Operatör Adaylarında
Aranan kriterler: Bilgisayar+web Kamerası+İnternetiniz olması 18-40 yaş arasında olmanız düzgün fizikli ve bakımlı olmanız İnsanlarla iletişiminizin ve sohbetinizin iyi olması Ne Kadar Kazanabilirim?
Genel Oda Geliriniz+Özel Oda Geliriniz+Hediyelerden gelen kazançlarınız ile ayda 3500 TL ile 6000 TL arasında para kazanmak istiyorsanız, evden yüzünüzü göstermeden görüntülü sohbet ederek sitelerimiz üzerinden para kazanabilirsiniz. Firmamız tecrübeli yada tecrübesiz olsun operatörlerine uzman kadrosu ile her türlü görüntülü sohbet operatörlüğü eğitimini vermektedir.
Ödemelerinizi nasıl Alırsınız? kazancınız her hafta firmamıza bildirmiş olduğunuz banka hesabınıza her PAZARTESİ günü saat 17:30'a kadar otomatik olarak yatırılmaktadır.
Kazancınızı nasıl Görürsünüz? Sistemimiz size hangi üyeden ne kadar kazanç yaptığınızı saniye bazında size detaylı bir halde göstermektedir. arkadaşlarıma'da sizin firmanızla çalışmasını önerirsem ne kazanırım? Studio (Operatör kazandırma Servisimiz) mevcuttur. Siz sistemimize kazandırmış olduğunuz her operatör için önerdiğiniz kişinin yapmış oldugu özel oda saati başına 1 TL kazanırsınız. Böylece hem kendiniz çalışarak para kazanabilir hemde arkadaşlarınızın yapmış olduğu sürelerden para kazanabilirsiniz.
Skype: ekgelir2015@outlook.com
Whatsapp: 0537 748 91 98
NOT : İLANIMIZI TAKLİT EDEN FİRMALARDAN UZAK DURUNUZ.

More information

Views 2264
Listing id 6
Post date Aralık 9, 2019 12:04 öö

Job details

Undefined

Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)